Domovska strankaHome | Mapa stránkyMapa | Tisk StránkyTisk | KontaktyKontakty

přihláška ke stravování

Informace pro rodiče – školní stravování

Vážení rodiče,

z důvodu rušení sběrného účtu v České spořitelně, vás prosím, abyste provedli změnu inkasního povolení pro platbu na obědy a to tak, že zrušíte povolení k inkasu na čísle 100213521/800  a povolíte inkaso na číslo účtu 9101509544/0600.

Prosím o povolení k inkasu do 31.7.2018. Doklad o této změně nemusíte odevzdávat do školní jídelny.

Děkuji za pochopení a přeji krásné léto

A.Švecová

vedoucí ŠJ

Školní stravování se řídí Vyhláškou 107/2005 Sb. z 25.2.2005 o školním stravování, Zákonem 561/2004 Sb a Vyhláškou 84/2005 Sb ve znění pozdějších předpisů

Výdej obědů do jídlonosičů : 11,30 – 13,30 hod

Obědy v době nemoci : strávník může odebrat oběd pouze v první den nemoci

v době od 11,00 -11,30 je ve školní jídelně polední přestávka a v této době se obědy nevydávají

Odhlašování obědů : obědy se odhlašují den předem do 14,00 hod. Obědy strávníci odhlašují telefonicky  nebo přes internet. Pokud si strávník nevyzvedne oběd a neodčipuje  neznamená to, že má oběd odhlášený, pouze mu propadne.

Obědy v době prázdnin: poskytují se pouze dětem v družině a to při minimálním počtu 10

Cena obědů , dle věkových kategorií :

( zařazení do věkové kategorie, je dáno dovršením věku v daném školním roce 1.9.2008 -31.8.2009 , příklad : strávník dovrší věku 15 let 27.8.2006  celý školní rok však již spadá do kategorie 15 a více  - Vyhláška 107/2005 Sb. )

7 – 10 let         23,00 Kč         11 – 14 let        25,00 Kč                15 a více          27,00Kč

mzdová režie na 1 oběd je   18,00  dětem hradí  stát      věcná režie na 1 oběd je  9,00  dětem hradí stát

Skladba jídelníčku je vypracována dle Výživových norem pro ŠS, které jsou stanoveny přílohou k výše uvedené vyhlášce. Tato vyhláška je vypracována ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví, je v ní dáno množství zeleniny, ovoce, masa, cukrů , tuků, ryb a luštěnin, které jsou optimální pro vývoj dětí a které musíme dodržovat.

Čipy : k identifikaci strávníků ve školní jídelně jsou zavedeny čipy. Každý strávník je povinen si zakoupit čip při zahájení stravování, a to platbou v hotovosti u vedoucí ŠJ. Cena čipu je 120,00 Kč. Pokud strávník zapomene čip nebo ho ztratí  domluví se s vedoucí ŠJ o dalším postupu.

Platby obědů :obědy se hradí zálohovou formou .  Zálohové placení je zřízeno z důvodu ,aby bylo zamezeno neplatičům. Pokud strávník ukončí stravování v ŠJ je mu přeplatek vrácen. Každý strávník má po celou dobu vedenou kartu  na které má zapsány platby a odebrané obědy. Tuto kartu si k prohlédnutí mohou rodiče kdykoli vyžádat. Pokud strávník neuhradí platbu v daném termínu je mu zastaveno stravné  pro nedodržení smluvních podmínek v provozním řádu.

Veškeré informace, odhlašování obědů a stížnosti na tel. čísle 385 722 640 vedoucí školního stravování Alena  Švecová.

Aktuální informace a jídelníček na stránkách školy.

Od 1.9.2017 bylo zvýšeno stravné o 2,- Kč z důvodu zvyšujících se cen potravin.

© 2011 Všechna práva vyhrazena ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana.